Pracownia Mikromodelarstwa i Historii Wojskowej
Nawigacja
Strona Główna
O nas
Forum
Artykuły
Linki
Galerie
Download

Szukaj
Kontakt
Obrazek dnia
Diorama, Ragneta, szturm
Ach te witryny!
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
45 lat PMiHW
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 135
Najnowszy Użytkownik: PawelD
40 lat PMiHW
Facebook
Martola
Strategie
Reko
Kolonia - Hamburg - Amsterdam

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii kilku europejskich miast widzianych okiem Instruktora. Na uwagę zasługuję unikalne zdjęcia samolotu Junkers ju 52 3m w locie, gdzieś nad Kolonią. Kolonia - Hamburg - Amsterdam
Miniatur Wunderland - Hamburg
Miniatur Wunderland w Hamburg jest największym modelem kolejowym w świecie. Znajduje się ono w zabytkowym magazynie. Na 1300 metrach kwadratowych powierzchni znajduje się w sumie 13 km torów w skali 1:87, na których działają 930 pociągi sterowane cyfrowo. W wersji końcowej, które muzeum osiągnie w 2020 r., jego wielkość wzrośnie do 2300 metrów kwadratowych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Miniatur Wunderland w Hamburgu.
Liberty Park - Oveloon
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Liberty Park w Oveloon. W parku znajduje się budynek, który mieści dwa muzea. Muzeum zostało otwarte w 1946 roku jako National War i Resistance. W 2006 roku przybyło ze zbiorów Muzeum w Marshall Zwijndrecht ponad 200 wojskowych pojazdów, statków i samolotów, co wymaga oddzielnego Liberty Park Muzeum. W ten sposób muzeum jest obiektem podwójnej pamięci o II wojny światowej, a także uzyskania i ochrony wolności na innych obszarach tuż po zakończeniu wojny.
Bitwa Napoleońska - 22.10.2011
Jesień bieżącego roku zgodnie z planami z odpraw przyniosła kolejne wielkie starcie. Tym razem specjalnie przygotowani Austriacy, mocno i wielkim wysiłkiem i staraniem poddani poprawkom, wzmocnieni nowymi oddziałami, nareszcie dysponujący dużymi pułkami huzarów. Wspierać ich mieli Anglicy. W akcji po stronie anty francuskiej stanęli dobrzy, doświadczeni dowódcy. Zapraszamy do przeczytania całego artykułu i obejrzenia galerii z tej bitwy
Nauczyciele ZWPEK z wizytą w Pracowni PMiHW
22 października, sobotnie popołudnie, część nowych pracowników Zespołu Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej wspólnie z wicedyrektorem Dorotą Mierzejewską, uczestniczy w ciekawej przygodzie z historią. Odwiedziny w PMiHW zostały uwiecznione. Fotogalerię przygotowali nauczyciele ZWPEKu. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.
Wizyta uczniów Gimnazjum nr 113
W dniu 21 października 2011 roku gościliśmy w Pracowni PMiHW młodzież z Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca „Victoria” w Warszawie. Uczniowie oprócz siedziby PMiHW zwiedzili zajezdnię autobusową przy ul. Redutowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej wizyty.
Strona 14 z 21 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>